12u NAFA Team Registrations

NAFA Reg # Team Name Coach Name Nationals Berth
MN19-12-01 Twin Ports Rampage Gold Scott Visger Great Lakes Border Battle
MN19-12-02 Tonka 12U Blue - Hedrick Keith Hedrick
MN19-12-03 Cottage Grove Green Andrew Moerke Nationals Host
MN19-12-04 Rosemount Irish Leuer Andy Leuer
MN19-12-05 Rosemount Irish Ulland Joel Ulland
MN19-12-06 Annandale Cardinals Marc Fahey
MN19-12-07 Lakeville Lightning Cliff Yandle
MN19-12-08 Rosemount Irish Gold Brent Anderson
MN19-12-09 Wayzata 12U Gold Amy Lou Anderson
MN19-12-10 Princeton Black Mike Kloss Champlin Rebel
MN19-12-11 Farmington Black Alan Krueger
MN19-12-12 Winona Winstars Purple Matt Hazelton
MN19-12-13 East Ridge Black Hank Spuhler
MN19-12-14 Soderville Blue Nate Greene
MN19-12-15 Eagan Gold Chad Bailey Nationals Host
MN19-12-16 Eagan Silver Craig Olson Nationals Host
MN19-12-17 Farmington 12U Red Jon Kragness
MN19-12-18 Woodbury Blue Nick Roberts
MN19-12-19 Forest Lake 12U Gold Melissa Kohoutek
MN19-12-20 Brooklyn Park - Yost Ryan Yost
MN19-12-21 Chanhassen 12U Blue Don Benedict
MN19-12-22 Chanhassen 12U Gold Matt Christensen
MN19-12-23 Ellsworth Panthers Chris Halverson
MN19-12-24 Woodbury Royals White Tony Wise Waseca, MN-Behind the Mask
MN19-12-25 STMA 12U Blue Jay Houghton Bloomington Blast
MN19-12-26 Northfield Gold Nick Capatina
MN19-12-27 St.Paul North Area Rookies Callie McDermott Rookies Tourney
MN19-12-28 CA Heat Red Joe Berns Bloomington Bash
MN19-12-29 Stillwater White Landen Sanderson Bloomington Bash
MN19-12-30 White Bear Lake Bears Amy L Kotzmacher Chisago Lakes
MN19-12-31 Champlin Park Navy Nick Reimler
MN19-12-32 Spring Lake Park Red Tim Payne Fast & Furious
MN19-12-33 Champlin Park Silver Bruce Ackerman Spring Lake Park Panther Classic
MN19-12-34 Orono Blue Tony Ishaug Shake The Lake
MN19-12-35 STMA Gold Stacy Behrens White Bear Lake Classic
MN19-12-36 Menomonie Mustangs Chris Marlett Burnsville Fireball
MN19-12-37 Oakdale White Richard A Gresczyk MONSTA Nationals (2) Berths
MN19-12-38 Monticello Black Heath Biegler Pride of the Pack Cottage Grove
MN19-12-39 Bloomington Blast Blue Karla Torp Bloomington BASH
MN19-12-40 Hopkins Blue Blaze Terri Osland Andover
MN19-12-41 Twin Ports Rampage 12u Green Stacey Pederson Great Lakes Border Battle
MN19-12-42 Club 612 12U Navy Tom Heinecke MN
MN19-12-43 Wayzata 12U Devils Patricia Sorensen Twin Ports Rampage Border Battle
MN19-12-44 Hudson 12U Navy Brian Schwab
MN19-12-45 North Polars - Thole Montana Thole
MN19-12-46 North Polars - Wilhelmy Drew Wilhelmy
MN19-12-47 Lakeville Thunder Blue Brenda Koster Rising Star Saint Peter MN
MN19-12-48 Stillwater Red Kevin Corbid Eagan Down and Dirty
MN19-12-49 Apple Valley Fusion Murphy Sarah Murphy
MN19-12-50 Chaska Purple Chris Pabst Nationals Host
MN19-12-51 Chaska Gold Mark Donahue Nationals Host
MN19-12-52 East Ridge U12 Gold Joseph Ibrahim Centennial Classic U12
MN19-12-53 Eden Prairie Black A Lou Liu Nationals Host
MN19-12-54 Bloomington Blast Red Brandon Peterson
MN19-12-55 Burnsville Blaze 12u Chris Handrahan
MN19-12-56 Mounds View Fillies James Morphew Nationals Host
MN19-12-57 Chisago Lakes Steve Kotval
MN19-12-58 Tonka 12u White Reuben Singer
MN19-12-59 Forest Lake Rangers Sean Stanek
MN19-12-60 Rosemount Irish Blue Drew Larson
MN19-12-61 Prior Lake Navy Scott Daugaard
MN19-12-62 Prior Lake White Brian Domagalski
MN19-12-63 Shakopee White Melissa Haller Nationals Host
MN19-12-64 Shakopee Red Matt Hanson Nationals Host
MN19-12-65 Prior Lake Gold Kirk Schutrop
MN19-12-66 Farmington White Brent Odenbrett Shake the Lakes Tournament / Prior Lake
MN19-12-67 Farmington Orange Andy Skluzacek Shake the Lakes Tournament / Prior Lake
MN19-12-68 Woodbury Royals Stacy Lambert Rookies
MN19-12-69 Hastings 12U White Brian Meyer Rosemount Lady Irish
MN19-12-70 Oakdale Blue 12u Wyatt Radanke
MN19-12-71 Waconia Wildcats Jason Smith
MN19-12-72 Apple Valley Fusion Black Tony Jacobson
MN19-12-73 White Bear Lake Black Jeff McMonigal
MN19-12-74 Hastings Raiders 12U Blue Angie Strain